Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory prezydenta Puław. Będzie druga druga?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 października 2018 r. o 08:45 Powrót do artykułu
wybory2018.pkw.gov.pl/pl/geografia/061401#results_vote_elect_mayor_round_1 obwod nr 9 nie przesłał danych ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całe Puławy stoją murem za Majem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile mandatów Waszym zdaniem zdobędą Niezależni w Radzie Miasta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak trzymać Maj. Temu miękkiemu Groblowi udało się zniszczyć to miasto. Jedyne co mu się udało to supermarketów nastawiać w centrum. Już mu wystarczy, a życie na emeryturze również już sobie miło zabezpieczył dzięki nowej hali sportowej. Grobel WON
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie jestem za Majem---wogle nie słyszałam o jego jakimkolwiek programie--oprócz pogonieniu cyganow...Co Maj chce zrobić ,bo jak dotąd to wszelkie inwestycje krytykuje-- Marina-źle,hala sportowa tez źle--- to pytam co bedzie robil jak niedaj Boże zostanie Prezydentem????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grobel na emeryturę ,trzeba młodszych dopuścić do głosu ,Grobel to stary dziad ,nawet oczy tak mruży ,że chyba ledwo coś widzi 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slusznie , ekipa Pana Grobla -czas na emeryturę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni głosujący na Pana Maja. Nie mówcie jaki to jest postępowy, bo program mówi naprawdę niewiele, a w kilku miejscach jest bzdurny. Nie jestem zwolnnikiem  Pana Grobla, ale ten populizm i nagonka zbudowana na Cyganach (problem, z którym trzeba się zmierzyć) jest już śmieszny. Jednym z fundamentów winien być sport. Najlepszy nośnik dla promocji miasta, do tego zupełnie niewykorzystany, a nawet sterowany dla wewnętrznych konfliktów. Zajrzałem w program i co widzę? Budowa miejsca piknikowego i grillowego - to jest sport? Budowa ściany wspinaczkowej - ile osób z tego skorzysta? W zimie również? Zbędny wydatek. Rewitalizacja Parku Czartoryskich i łachy - za jakie pieniądze? Jak Prezydent Miasta miałby to zrobić i co to ma wspólnego ze sportem? Rozwój dyscyplin nieolimpijskich, a więc niszowych - dla ilu mieszkańców? 10? 30 ? Stypendia dla sportowców z sukcesami w sportach nieolimpijskich (kregle, wrotki) - a dyscyplinny popularne, w których zdobycie medalu Mistrzostw Polski jest wyczynem niemalże niemożliwym to co? Porównywanie mistrzostwa polski w piłkę nożna do misrzostwa Polski w taekwondo czy podnoszeniu ciężarów to żart. Organizacja sportów wioślarskich i kajakarskich na Wiśle? - to się nadaje do kabaretu. Na tym program w zakresie sportu sie kończy. A co z kilkuset dzieciakami kopiącymi piłkę nożną? biegającymi i uprawiającymi lekkoatletykę? Co z dzieciakami grającymi w piłkę ręczną? Przeciez miasto praktycznie nie dotuje klubów i daje im ochłapy, które nie wystarczą nawet na opłacenie trenera. Prywatne szkółki rosną jak na drożdżach, a my mamy dotować mma? Panie Maj pod tym względem ten program, który Pan proponuje jest po prostu tragiczny. Ale i tak najważniejsi są cyganie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale będzie mlodzka jak PO z Pisem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko program więc spokojnie ale ja jestem właśnie niespokojny co on zrobił dla sportu dla dzieci młodzieży ten wasz stary prezydent Takie piękne sportowe Puławy a gdzie pieniądze na to? Gdzie np program dla dzieci utalentowanych wogole także sportu nie widać parę dyscyplin powinno huczec a tu cisza ręką rękę myje a jest dobrze....... A jest nic.... Kuleje sport już w szkołach i do urzędników nic nie dochodzi dzuma..... A na hali sportowej to tam chorują wszyscy..... I tu np pan J  przyklaskuje..... I będzie to samo na nowej hali.... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba mieć kupe w głowie żeby kupowac sobie te kciuki. Przez pół godziny  wszystkie wypowiedzi na Janusza "Fiedela" Grobla nagle zalajkowane 20 +. Wszystkie wypowiedzi z konstruktywną krytyka i poparciem Maja nagle zdislikowane. Jesteście chorzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gobel do domu starców, miasto geriatryków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zauwazyl ktos jak koło 16:00 wszystkie posty wychwalajace Pawła Maja dostały około 40 minusów, a wychwalajace grobla 40 kciuków w góre? urzedasy sie mobilizuja. i tak przegracie nieroby wraz z woim groblem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy pokaż siły był pokazany w piatek poprzez strażników miejskich który zaklejal obwieszczenia i plakaty wyborcze .... A już arogancja i nie wiem jak to nazwać stawianie tablic przy znakach drogowych na trawniku przy lokalach wyborczych kandydatów chyba to powinno być karalne ale władzy wolno? Jeszcze jednego kandydata z innej opcji widziałem że tak robi jednotyczkowiec obok tablic też niedozwolone i tacy dostają głosy i są w radach..... A ta pani co mobinguje ludzi i też siedzi tuż obok..... Nie wiem co jest z tymi ludźmi...? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glosuje na Grobla,opcja masażysta na stanowisku prezydenta,który obiecuje gruszki na wierzbie,nie wchodzi w grę.Nie ma on pojęcia o inwestycjach,mamo ludzi obietnicami wyrzucenia cyganów,a chyba nie zna przepisów,które w tej kwestii wiążą ręce wszystkim prezydent im.Jako mieszkaniec Wlostowic mówię stanowczo: NIE DLA MAJA.Jak nie ma z czego żyć,niech weźmie się do porządnej pracy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glosuje na Grobla,opcja masażysta na stanowisku prezydenta,który obiecuje gruszki na wierzbie,nie wchodzi w grę.Nie ma on pojęcia o inwestycjach,mamo ludzi obietnicami wyrzucenia cyganów,a chyba nie zna przepisów,które w tej kwestii wiążą ręce wszystkim prezydent im.Jako mieszkaniec Wlostowic mówię stanowczo: NIE DLA MAJA.Jak nie ma z czego żyć,niech weźmie się do porządnej pracy!
 Kolejny niedorozwój, któremu ciężko jest przeczytać program wyborczy tylko stosuje powielanie jak na TVN i uczepił się tych cyganów. Co to za różnica czy jest masażystą czy kimkolwiek innym? Co to wogóle za ocenianie? Ważne, że robi coś dla mniasta co udowodnił i będzie napewno lepszy od dziada w wieku 70 lat, który rządzi przez 26 lat. Wiem, że rozbije to wam układy i kółko wzajemnej adoracji ale potrzeba nam młodych ,a nie emerytów co nic nie ogarniają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo z tempakami nie ma co dyskutowac A najlepiej oceniać przed.... Tuman z układu.... Przez 20 parę lat to można też kupę zrobić to też mu się udało pokaże że już dosyć zmiana nawet jakby miał to być masażysta.... Niech zamieni 10000 na 1000 niech zobaczy jak jest od 2 strony co tu nieczaic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz racje z tymi łapkami. Wali mnie mobilizacja tego starego komucha i tak popłynie z Wisła 4 listopada. Ludzie naraszcie sie obudzili, zmadrzeli i zrobia wszystko, zeby ten pseudo znawca zszedł z betonowego stołka.  Pora na zmiany w Naszym mieści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glosuje na Grobla,opcja masażysta na stanowisku prezydenta,który obiecuje gruszki na wierzbie,nie wchodzi w grę.Nie ma on pojęcia o inwestycjach,mamo ludzi obietnicami wyrzucenia cyganów,a chyba nie zna przepisów,które w tej kwestii wiążą ręce wszystkim prezydent im.Jako mieszkaniec Wlostowic mówię stanowczo: NIE DLA MAJA.Jak nie ma z czego żyć,niech weźmie się do porządnej pracy!
 A kim ty jestes zeby oceniac czlowieka  groblowski Pajacu ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba mieć kupe w głowie żeby kupowac sobie te kciuki. Przez pół godziny  wszystkie wypowiedzi na Janusza "Fiedela" Grobla nagle zalajkowane 20 +. Wszystkie wypowiedzi z konstruktywną krytyka i poparciem Maja nagle zdislikowane. Jesteście chorzy.
 No i wszystko w temacie polecam merytoryczne, konstruktywne wypowiedzi, pod filmem na youtube z lpu24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...